Nahoru

Skříně na míru Praha Skříně na míru Praha Skříně na míru Praha

Galerie
"Už po někoikáté jsem s vámi velice spokojena. Ať už nyní se skříní, nebo když jste mi vytvářeli kuchyň. Práce má vždy vysokou kvalitu a váš přístup je velice vstřícný, rychlý a chápavý. Děkuji za vše."
Paní Natálie

Popis našich skříní

Co od spolupráce s vámi mohu čekat?

 • Kvalitní materiály

  Všechny naše skříně jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Vždy se staráme o to, aby zákazník s našimi skříněmi neměl žádný problém i po řadu let používání.

 • Atraktivní design

  Zajímáme se o nejmodernější trendy u výroby skříní, a proto vám můžeme vždy nabídnout moderní, neokoukaný a atraktivní design.

 • Férovou cena

  Naše cena je vždy férová a neplatíte nic navíc. Nově nabízíme možnost kalkulace přímo u vás a vy víte, že jste nezaplatili nic navíc. V případě že chcete ušetřit ještě více, doporučujeme si prohlédnout naše:

  Akce

 • Grafický návrh ZDARMA

  Abyste se mohli přesvědčit, jak vaše nová skříň bude vypadat, dodáváme ke každé skříni na míru grafický návrh, který je vždy ZDARMA.

Ceny našich skříní na míru

Kolik mě bude celá skříň u vás stát?

Všechny naše vestavěné skříně jsou ve vysoké kvalitě zpracování, přesto je ale poměr cena/kvalita velmi dobrý. Jelikož jsou naše skříně dělané na míru a přesně podle požadavků každého jednotlivého zákazníka, nedá se přesně před cenovou kalkulací určit, kolik bude vaše skříň stát. Pro představu zde ale uvádíme pár cenových příkladů.

Všechny ceny jsou uvedeny vč. akční slevy 35%, dopravy, montáže a bez DPH.

Vybavení podle obrázků
Všechny skříně mají výšku 260 cm

Dodací doba vestavěných skříní

Za jak dlouho budu mít skříň doma?

Dodací doba je průměrně 3 týdny. A co vše se během těch třech týdnů děje?

 • 1. Kontakt se zákazníkem

  Každý výrobní proces předchází konzultace s odborníkem, abychom spolu dokázali vybrat tu nejlepší a vám nejvhodnější variantu.

  šipka
 • 2. Schůzka se zákazníkem

  Skříň vám zaměříme a podle daného prostoru doladíme detaily. Následně vám před očima uděláme rychlou cenovou kalkulaci, abyste věděli že neplatíte nic navíc a ukážeme vám grafický návrh, který je stejně jako kalkulace vždy zcela zdarma.

  šipka
 • 3. Výroba skříně

  Nejnáročnější a nejdelší proces celého vzniku skříně. Zde si dáváme pozor i na ty nejmenší detaily, abychom Vám dodali, co možná nejlepší produkt.

  šipka
 • 4. Montáž skříně

  Dohodneme s vámi termín, kdy se vám to bude nejvíce hodit a skříň vám namontujeme přesně podle vašich představ.

  šipka
 • 5. Seznámení s funkčností + vyúčtování

  Seznámíme vás se základy údržby o skříň a s ovládacími prvky skříně. Následně už proběhne jen vyúčtování a je hotovo.

  šipka
 • 6. Spokojený zákazník

  Každý příběh má končit happy-endem, a proto v našem truhlářství dbáme, aby byl náš zákazník na konci vždy plně spokojen.

Garance kvality

Proč bych si měl/a nechat vyrobit skříň u vás?

 • Precizní Kvalita

  Celý proces výroby skříně je prováděn ve špičkové kvalitě. Od komunikace, přes materiály, až po samotnou výrobu skříně. Již léta si držíme vysoký standard.

 • Mnohaleté zkušenosti

  Působíme na trhu již od roku 2000. Za tu dobu jsme si vytvořili stálou spokojenou klientelu, která se neustále rozrůstá. Neváhejte a zařaďte se mezi spokojené!

 • Osobní přístup

  Náš přístup je jeden z nejlepších na trhu. Když řekneme, že naše vestavěné skříně jsou na míru, myslíme opravdu na míru! Proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

Výběr skříně

Jak si mám skříň vybrat?

Výběr skříně nemusí být vždy jednoduchá věc. A když se jedná o skříň na míru, tak to platí dvojnásob. Nejlépe uděláte, když nám napíšete přes poptávkový formulář (poptávka je nezávazná) a do podrobnosti k objednávce napíšete např. "Potřebuji pomoc s výběrem skříně kontaktujte mě prosím". Ale v případě, že si skříň chcete vybrat sami je potřebujeme znát následující:

 • Rozměry

  Potřebujeme znát šířku, hloubku, výšku skříně.

  šipka
 • Výběr způsobu otvírání

  Možnosti jsou otvírání posuvné, obyčejné (kyvné), vyklápěcí/sklápěcí. Posuvné dveře mají výhodu velkého přístupové prostoru po otevření (šířka až 160cm, výška až 350cm). Jejich nevýhoda je větší instalační hloubka (zabere 7-9 cm na hloubku skříně dle použitého systému). Obyčejné (kyvné) mají výhodu v nižší ceně, možnosti použít bezúchytkové otvírání, a že všechny skříně jsou v jedné rovině. Mezi jejich nevýhody lze zařadit: maximální šířku dveří 60cm a maximální výška 240cm. Je třeba prostor pro otvírání dveří. Vyklápěcí/sklápěcí dveře jsou vhodná spíše na menší dvířka.

  šipka
 • Výběr materiálu

  Je nutno vybrat materiál pro dveře skříně, korpus, ev. skla nebo zrcadla na dveře.

  šipka
 • Výběr vnitřního vybavení

  Vnitřní vybavení se dělí na tři základní typy. Šatní tyče, šuplíky a poličky. Rozložení je jen na vás

Cenová kalkulace

Nechte si nezávazně spočítat cenu

Nechte si od zpracovat cenovou kalkulaci i s grafickým návrhem ZDARMA. Stačí jen vyplnit formulář níže. Můžete nás také kontaktovat na telefonu +420 602 148 391, nebo e-mailu info@truhlarstvibomi.cz.

* = povinná pole