Nahoru

Kancelářský nábytek

Popis kancelářského nábytku

Pokud chcete obměnit či doplnit nábytek stávající kanceláře a nechcete se spokojit s otřelým a jednotvárným výběrem z obchodu, není nic jednoduššího než kontaktovat naše truhlářství BOMI Wood a my vám vyrobíme kancelář přesně dle Vašich představ na zakázku. Dodáváme nábytek jak do malých domácích kanceláří, tak do kanceláří velkých firem. Cena: od 6700Kč/sada (stůl+kontejner)

Dveře

Popis dveří

Vyrábíme i renovujeme dveře jak dřevěné vchodové, tak interiérové. Jsme schopni vyrobit dveře na zakázku. Nabízíme také širokou škálu klik a kování. Vyrábíme jak posuvné dveře, tak i dveře skládací. Máme též široký výběr materiálu - masivní dřevo (dub, buk, borovice, …), dýhy i imitace dřeva. Mimo jiné kvalitní dveře a okna tvoří tepelnou izolaci a také jsou estetickou součástí domu. To vše nabízíme za příznivé ceny! Dodáváme i montujeme dveře SOLODOOR, ke kterým jsme schopni vyrobit jakýkoli atypický tvar. Rozdělujeme je na tři typy:

  • Bezpečnostní

    Dodáváme dveře bezpečnostní třídy dva, u kterých není potřeba měnit zárubeň. Navíc v sobě tyto dveře již v základu mají protipožární ochranu DP30 . Dále dodáváme bezpečnostní dveře třídy tři, u kterých je třeba výměna i stávající zárubně a taktéž jsou tyto dveře v základu protipožární s ochranou DP30 .

  • Klasické

    Dveře jsou dodávány v několika povrchových úpravách - základní fólie, CPL folie, 3D CPL folie, popř. dýhované. Je možné je dodat buďto do stávající zárubně anebo je dodáváme včetně obložkové zárubně a to hned v několika provedeních. Možno dodat jak otevírací, tak posuvné, včetně posuvu do pouzdra (zdi)

  • Celoskleněnné

    Jsou vždy z jednoho kusu skla a osazují se většinou do obložkové zárubně. Všechna použitá skla mají bezpečnostní úpravu, a tak v případě rozbití skla nedojde tak snadno k poranění. Dveře je možno dodávat s dekoračními prvky (motivy, obrazce, ...). Je možné dodat jak otvírací, tak posuvné dveře a to opět včetně posuvu do pouzdra (zdi).

Terasy

Popis teras

Již po mnoho let je zahrada považována za místo relaxace a odpočinku, kde se člověk v dnešní hektické době může na chvíli nechat unášet kouzlem poklidné přírody.. A terasa je skvělým doplňkem do této harmonické atmosféry. Dodáváme systém Woodlook a můžeme se pyšnit nálepkou “jediní prodejci v ČR” a to i přes to, že za dlouhá léta je tento systém hojně využíván v zahraničí. Za poslední roky zažívá náhlý rozmach, zejména v SR, především díky svému zajímavému designu a barevné i tvarové stálosti. Tento systém v naší firmě používáme již 5 let a můžeme zaručit jeho dobrou kvalitu. Ačkoli je systém VPC (Woodlook) jakožto jednorázová investice dražší než některé dřevěné terasy, návratnost je poměrně rychlá díky své bezúdržbovosti . Nachází své příznivceJiž po mnoho let je zahrada považována za místo relaxace a odpočinku, kde se člověk v dnešní hektické době může na chvíli nechat unášet kouzlem poklidné přírody.. A terasa je skvělým doplňkem do této harmonické atmosféry. Dodáváme systém Woodlook a můžeme se pyšnit nálepkou “jediní prodejci v ČR” a to i přes to, že za dlouhá léta je tento systém hojně využíván v zahraničí. Za poslední roky zažívá náhlý rozmach, zejména v SR, především díky svému zajímavému designu a barevné i tvarové stálosti. Tento systém v naší firmě používáme již 5 let a můžeme zaručit jeho dobrou kvalitu. Ačkoli je systém VPC (Woodlook) jakožto jednorázová investice dražší než některé dřevěné terasy, návratnost je poměrně rychlá díky své bezúdržbovosti . Nachází své příznivce

Cenová kalkulace

Nechte si nezávazně spočítat cenu

Nechte si od zpracovat cenovou kalkulaci i s grafickým návrhem ZDARMA. Stačí jen vyplnit formulář níže. Můžete nás také kontaktovat na telefonu +420 602 148 391, nebo e-mailu info@truhlarstvibomi.cz.

* = povinná pole