Nahoru

Skříně na míru Praha Skříně na míru Praha Skříně na míru Praha

Galerie
" Truhlářství bomi mi dělalo kuchyň a vypadá opravdu moderně a kvalitně. Nic nikde nevrže, všechno hezky lícuje. Prostě je přesně taková, jakou jsem si jí představovala. "
Paní Tereza

Popis kuchyní

Co od spolupráce s vámi mohu čekat?

 • Kvalitní materiály

  Všechny materiály ze kterých jsou kuchyně vyrobeny jsou jen té nejvyšší kvality. Nicméně pořád za ně nechceme žádné přehnané ceny. Vyplňte cenovou kalkulaci a přesvědčte se sami.

 • Atraktivní design

  Naše truhlářství jde s dobou a vždy se zajímá o ty nejnovější trendy z oblasti kuchyní. Umíme vyrobit kuchyň s moderním designem, i retro kuchyně.

 • Férovou cena

  Naše kuchyně jsou velice kvalitní a jejich design nikdy neomrzí, přesto si neúčtujeme žádné přehnané sumy. Nově nabízíme kalkulaci přímo u vás při zaměření a vy máte jistotu, že jste navíc nezaplatili ani korunu. V případě že chcete ušetřit ještě více, doporučujeme si prohlédnout naše:

  Akce

 • Kompletní výbavu i se spotřebiči

  Do kuchyní můžeme dodat i kompletní sadu spotřebičů. Momentálně jsme si ve spolupráci s naším dodavatelem Teka industrial připravily akční sety, ke kterým vám přidáme dalších 6% slevu při dodání s kuchyní! více informací ZDE.

 • Grafický návrh ZDARMA

  Ke každé kuchyni obdržíte cenovou kalkulaci a grafický návrh ZDARMA.

Ceny kuchyní na míru

Kolik mě bude celá kuchyň u vás stát?

Všechny naše kuchyně jsou ve vysoké kvalitě zpracování, přesto je ale poměr cena/kvalita skvělý. Jelikož jsou naše kuchyně dělané na míru a přesně podle požadavků každého jednotlivého zákazníka, nedá se přesně před cenovou kalkulací určit, kolik bude vaše kuchyň stát. Pro představu zde ale uvádíme pár cenových příkladů.

Ceny jsou uvedeny vč. doprava a montáže a bez DPH.

Cena: 46 999 Kč

Nyní s akčním setem teka (trouba + digestoř + plotna) za 72 999 Kč + nerezový dřez zdarma

Více o setech ZDE

Cena: 28 999 Kč

+ nerezový dřez zdarma

Cena: 24 999 Kč

Nyní s akčním setem teka (trouba + digestoř + plotna) za 46 999 Kč + nerezový dřez zdarma

Více o setech ZDE

Dodací doba kuchyní

Za jak dlouho budu mít kuchyň doma?

Dodací doba je 4-6 týdnů podle složitosti kuchyně. Za tuto dobu proběhnou následující kroky:

 • 1. Kontakt se zákazníkem

  Každý výrobní proces předchází konzultace s odborníkem, abychom spolu dokázali vybrat tu nejlepší a vám nejvhodnější variantu.

  šipka
 • 2. Schůzka se zákazníkem

  Kuchyň vám zaměříme a podle daného prostoru doladíme detaily. Následně vám před očima uděláme rychlou cenovou kalkulaci, abyste věděli že neplatíte nic navíc a ukážeme vám grafický návrh, který je stejně jako kalkulace zcela zdarma!

  šipka
 • 3. Výroba kuchyně

  Nejnáročnější a nejdelší proces celé výroby kuchyně. Zde si dáváme pozor i na ty nejmenší detaily, abychom Vám dodali, co možná nejlepší kuchyň.

  šipka
 • 4. Montáž kuchyně

  Dohodneme s vámi termín, a poté vám kuchyň namontujeme.

  šipka
 • 5. Seznámení s funkčností + vyúčtování

  Seznámíme vás se základy údržby kuchyně a jejími ovládacími prvky. Následně už proběhne jen vyúčtování a je hotovo.

  šipka
 • 6. Spokojený zákazník

  Každý příběh má končit happy-endem, a proto v našem truhlářství dbáme, aby byl náš zákazník na konci vždy plně spokojen.

Garance kvality

Proč bych si měl/a nechat vyrobit skříň u vás?

 • Precizní Kvalita

  Celý proces výroby skříně je prováděn ve špičkové kvalitě. Od komunikace, přes materiály, až po samotnou výrobu skříně. Již léta si držíme vysoký standard.

 • Mnohaleté zkušenosti

  Působíme na trhu již od roku 2000. Za tu dobu jsme si vytvořili stálou spokojenou klientelu, která se neustále rozrůstá. Neváhejte a zařaďte se mezi spokojené!

 • Osobní přístup

  Náš přístup je jeden z nejlepších na trhu. Když řekneme, že naše vestavěné skříně jsou na míru, myslíme opravdu na míru! Proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

Výběr kuchyně

Jak vybrat kuchyň

Kuchyně jsou jeden z nejkomplikovanějších nábytků, proto výběr celé kuchyně laikem je velice komplikovaný a ze zkušenosti víme, že nikdy nezohlední všechny atributy skříně. Proto doporučujeme si s výběrem všech parametrů nechat poradit od odborníka.

Cenová kalkulace

Nechte si nezávazně spočítat cenu

Nechte si od zpracovat cenovou kalkulaci i s grafickým návrhem ZDARMA. Stačí jen vyplnit formulář níže. Můžete nás také kontaktovat na telefonu +420 602 148 391, nebo e-mailu info@truhlarstvibomi.cz.

* = povinná pole